Güzel Çerçeveler

Değerli arkadaşlar, kendi çalışma masam için birkaç çerçeve içi görsel hazırlamıştım. Kullanmak isteyen olur diye buraya da birkaç tane eklemek istedim. Sitenin isminin silinerek kullanılmasına razı değilim. İnşaAllah hayırlara vesile olur 🙂

  

 

 

Güzel Çerçeveler” için 20 yorum

  1. Tabikide sizin emeğiniz bir kaynak göstermeniz çok normal, tabi silinmemesini istemenizde; ama keşke çevcevenin tam ortasına büyük punto ile yazmasaydiniz yani görselliğini etkilemiş hoş durmuyor fazla reklam gibi.
    Bu arada çok güzel olduklarını söylemeden de geçemeyeceğim. ???? Allah razı olsun. ????????

    1. Selamun Aleykum kardeşim, buradaki görseller sitenin tanıtımı amacıyla hazırlandı 🙂 Dilerseniz Creator uygulamasını kullanarak çıktı alabilirsiniz farklı şablonlar desenler vs mevcut orada.

  2. Evin tüm odalarında mutfakta girişte her yerde olsa ne güzel ne faydalı olur.. Allah razı olsun çok güzel bir fikir. ????????

  3. Çooook beğendim Allah razı olsun <3 içinde fotoğraf olan bir kaç çerçevemizdeki suretli fotoğrafları çıkarıp tam da bu şekilde şeyler ile güncellemek istiyordum 🙂 sayenizde tez vakitte bu projemi gerçekleştirmek mümkün olacak 🙂

  4. Allah Razı olsun hepsi çok hoş???? Uygulamayı creatoe diye aratıyorum fakat bulamıyrum şu an kullanılmıyor mu acaba?

    1. Çok teşekkürler 🙂 ios kullanıyorsanız yaza kadar kullanımda olmayacak malesef, ancak android için halen yayında

Bir cevap yazın